نتایج جستجو برای عبارت :

متأهل شادتر است یا مجردها زندگی بهتری نسبت به متأهل دارند

مجردها شادترند و زندگی بهتری دارند یا متاهل ها؟
متأهل شادتر است یا مجردها ؟؟؟
اینکه زنان مجرد و بدون فرزند شادترین زیر گروه جمعیت هستند و عمر طولانی تری نسبت به همتایان
دارای فرزند و متاهل خود دارند، اگر‌چه تا کنون مورد حدس و گمان بوده است، اما هم اکنون و براساس
مطالعات یک متخصص حوزهٔ شادکامی، از پشتوانهٔ علمی کافی نیز برخوردار است.
مطالعات کلی نشان داده است که افرادی که متاهل هستند آرامش درونی بیشتری دارند و برخی ها ازدواج
و تاهل را عامل
احساس میکنم یه متأهل تنها هستم.زنی که همسرش به ندرت بغلش میکنه،بهش نمیگه دوست دارم،بهش ابراز علاقه نمیکنه،بهش توجه نمیکنه...
نتیجه؟؟؟
زن جوونی که بیشتر اوقات عصبیه،دلخوره،غصه میخوره،تو تنهایی مدام گریه میکنه،بد خلقه...
نمیدونم میتونم پدرمو ببخشم یا نه...
چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟ ممکن است در اطراف خود مردانی را دیده‌باشید که با وجود همسر خود، با زنان دیگری نیز در ارتباطات عاطفی و جنسی هستند. خیانت یکی از معضلات زندگی مشترک و ویران‌کننده‌ی بنیان خانواده به حساب می‌آید که در مردان بیشتر از زنان اتفاق می‌افتد. عدم برقراری روابط مؤثر میان زن و شوهر اصلی‌ترین عامل بروز خیانت است. در صورتی که می‌توان با چند جلسه مشاوره قبل از ازدواج عدم تفاهمات را شناسایی کرد و یا از بروز اختلافات در
نمونه رأی رابطه نامشروع
در مقاله قبل در مورد خلاصه پرونده با موضوع رابطه نامشروع و همچنین رأی دادگاه بدوی (نخستین) در مورد این پرونده و رأی دادگاه تجدیدنظر توضیح دادیم و در این مقاله به بیان ادامه رأی دادگاه تجدیدنظر می‌پردازیم:
نمونه رأی رابطه نامشروع
موضوع: دلایل اثبات جرم رابطه نامشروع صرف دیده شدن متهمان در معبر (گذرگاه) عمومی، مصداق و نمونه رابطه نامشروع نمی‌باشد.
ادامه رأی دادگاه تجدیدنظر
پس از دریافت سابقه و ملاحظه آن اقدام به تعیی
باسلام و شب بخیر
خواستم ازتون یه سوال بپرسم، اگه راحت نبودین ناشناس پیام بدین، و اون اینکه:
تو زندگی متأهلیتون چه آرزویی دارین؟؟
شاید اینطوری سوالمو بخونین حسرت به دلتون مونده همسرتون چی کار کنه؟؟
یاشایدم داشتن چیزی یا موقعیتی، یا هر چیزی که به ذهنتون میرسه ازینکه متأهلین و آرزوشو دارین
راحت باشید لطفا کوچیک و خنده دار و بزرگ و دست نیافتنی هم بود بگین
این پاورپوینت در موردازدواج ومسایل آن در 83اسلاید و شامل ازدواج و مسایل آن،پاورپوینت مشاوره قبل از ازدواج , ازدواج و طلاق از دیدگاه روانشناسی, روانشناسی, ازدواج, طلاق , دوران نامزدی , روابط زناشویی , و منابع می باشد...
فهرست مطالب
لطفا قبل از خرید به فهرست مطالب توجه فرمایید.

مقدمه:  5
پیش از ازدواج این 10 شرط مهم را فراموش نکنید  5
قبل از ازدواج چه باید کرد  6
مبانی اعتقادی مهم در انتخاب همسر  6
شروط مهم در انتخاب همسر  6
سابقه ازدواج قبلی از شروط
پرسشنامه سازگاری زن و شوهر اسپنیر DAS 1976 پرسشنامه سازگاری زن و شوهر اسپنیر DAS 1976

دسته بندی
علوم انسانی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
11 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
5

پرسشنامه سازگاری زن و شوهر اسپنیرDAS 1976

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد

پرسشنامه سازگاری زن و شوهر اسپنیر DAS
این مقیاس یک ابزار 32 سوالی برای ارزیابی کیفیت رابطۀ زناشویی از نظر زن و شوهر یا هر دو نفری است که با هم زندگی می کنند. این ابزار برای چند هدف سا
پاورپوینت ازدواج و مسایل آن 83 اسلاید، pptx
این پاورپوینت در موردازدواج ومسایل آن در 83اسلاید و شامل ازدواج ومسایل آن،پاورپوینتمشاوره قبل از ازدواجمشاوره قبل از ازدواجازدواج و طلاق از دیدگاه روانشناسیروانشناسیازدواجطلاقدوران نامزدیروابط زناشویی و منابع می باشد

دسته بندی
علوم اجتماعی

فرمت فایل
pptx

حجم فایل
1242 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
83

تأثیر ازدواج و تجرد بر سلامت نتیجه تحقیقات جدید نشان می‌دهد که از دهه هشتاد میلادی به بعد
همه کارگران دارای فرزند مشمول حق اولاد نیستند؛ اولین شرط تعلق گرفتن این مزایای مزدی ۷۲۰ روز بیمه‌پردازی است.
فرامرز توفیقی: حق اولاد به کسی تعلق می‌گیرد که حداقل دو سال سابقه پرداخت بیمه داشته باشد. برای اولاد ذکور تا زمان سرباز شدن و اگر دانشجو باشند، حداکثر تا ۲۳ سالگی مشمول حق اولاد می‌شوند و بعد از ۲۳ سالگی به شرط ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه مشمول حق اولاد می‌شوند.
برای اولاد مونث مادامی که ازدواج نکرده باشند، به پدرشان حق
بیشترین لذّت و خاطرات زندگی را لذّت بردن از همان داشته‌ها و مدیریت امورمان با توجّه به همان داشته‌های در دستمان شکل می‌دهد.اینکه بلد باشیم چکونه خرج کنیم و برای چه خرج کنیم و با کمترین داشته بهترین لحظات را برای خود و همسرمان رقم بزنیم شاید همان هنر و همان رشد و تجربه‌ای باشد که باعث می‌شود افراد متأهل و کسانی که زندگی کردن را یاد گرفته‌اند همیشه با نگاهی از بالا به پایین به مجردها و الکی خوش‌ها نگاه کنند.امّا در مقابل افراد متأهلی هم هس
۱۱ نوامبر روز جهانى مجردهاست
سرمنشا این روز به چین برمی‌گرده، زمانی که در سال ۱۹۹۰ دانشگاه نانجینگ برای ارج گذاشتن به مجردی این روز را پایه‌گذاری کرد تا افرادی که مجرد هستند، فکر نکنند کمبودی در زندگی دارند و از آن لذت ببرند(که البته منطقا بعدا می‌تونم بگم که این تفکر تقریبا غلطه)
روز ١١ نوامبر هم به همین جهت انتخاب شده که در تقویم میلادی به شکل ۱۱/۱۱ نوشته می‌شود و عدد یک در آن تکرار شده‌ است و حاصل عددهای ۱ به صورت تنها هست.
جدای از اینکه
 روش های شادتر کردن مدرسه : 
‏- نمایش فیلم و تئاتر نمایش‌های عروسکی - موسیقی زنده مورد علاقه دانش‌آموزان
‏- بردن دانش‌آموزان به موزه، تئاتر، سینما، پارک و اردوگاه با کمک اولیای مدرسه و خانه‏
‏- تشکیل نمایشگاه کتاب‏
‏- افزایش مدت زنگ‌های تفریح
‏- برگزاری مسافرت‌ها و اردو‌های تفریحی - سیاحتی
- تشکیل گروه‌های درسی با حضور فعال دانش‌آموزان‏
‏- کنترل عوامل بازدارنده نشاط و تقویت عوامل تسهیل‌دهنده‏
‏- جلوگیری از هر نوع برخورد لفظی و بی
نیرو های متخصص وکاربلد همیشه وهمه جا به درد بخور هستند امروزه آدمها کارها را فقط به متخصصین میسپارند پس اگر در کاری تخصص دارید شما گزینه ی خوبی برای مهاجرت هستید

نیروی متخصص استان کبک
این برنامه مناسب کسانی است که دارای سابقهٔ کاری مناسب هستند و تصمیم به اقامت در استان کبک دارند. متقاضی در این طرح در قالب برنامه نیروی متخصص کبک (QSWP) یا برنامه تجربهٔ کبک (مناسب کسانی که تجربه کار یا تحصیل در ایالت کبک را دارند) ارزیابی می‌ شوند.
متقاضی باید ن
آسیب‌های خود ارضایی مردان و پسران چیست؟ چگونه می‌توان این رفتار را از بین برد؟ خودارضایی در میان مردان عملی بسیار شایع است. این افراد معمولا تنها برای مدت کوتاهی احساس لذت می‌کنند و پس از آن احساس گناه و شرم به سراغ آن‌ها می‌آید. عوارض خودارضایی بیشتر از همه روح افراد را مورد حمله قرار می‌دهد. متاسفانه خودارضایی علاوه‌ بر مردان مجرد در میان مردان متأهل نیز به‌دلیل عدم رضایت از روابط جنسی با همسر دیده می‌شود که عوارض و پیامدهایی را در پ
مدرسه شیک بود شادترکل محیطش همه دلباز ترباغ گل و سبزه کند باصفاتابلو زیبا و سرود از قضاگردش بیرون و ز پیک نیک ها کاشی خوشرنگ و سرامیک هاگلدان پر گل که بود پُر ز بوگشته پر از شادی و از هایوهوخط قشنگ، منظره ای دلنشینخوشگلی رنگ کمد ها ببینکل کتابخانه شود با صفابوی خوشش رفته به روی هواروپوش زیبای پر از برگ و گلخنده و شادی بنمایند کُلقاری خوش صوت در آن‌صبحگاه روحیه بخش است در آن جایگاهچون که شرایط همه مطلوب شدمیل و رغبت به همه خوب شدچون که کسی خد
آقای قرائتی:
اگر آنگونه که با تلفن همراهتان برخورد می‌کنید با همسرتان برخورد می‌کردید ، اکنون خوشبخت‌ترین فردِ دنیا بودید. اگر هر روز شارژش می‌کردید باهاش در روز از همه بیشتر صحبت می‌کردید، پایِ صحبت‌هایش می‌نشستید، پیغام‌هایش را دریافت می‌کردید، پول خرجش می‌کردید، دورش یک محافظ محکم می‌کشیدید، در نبودش احساسِ کمبود می‌کردید، حاضر نبودید کسی‌ نزدیکش شود. حتی مطالبِ خصوصیتان را به حافظه‌اش می‌سپردید، همیشه و همه‌ جا همراهتان

چگونه زندگی شادتری داشته باشیمبه راستی چگونه زندگی شادتری داشته باشیم. ما در اینجا چند راهکار ساده و موثر برای شاد زندگی کردن و در عین حال سالم تر بودن برایتان عرضه کرده ایم امیدوار هستیم برایتان مفید باشد. برای اینکه در این امر موفق باشید تنها باید نگاهتان را به زندگی تغییر دهید و در عین حال عادت های جدید و مثبت در خود به وجود بیاورید. بیایید با خود قرار بگذارید که مثلا تا سال آینده به این مهم دست پیدا خواهم کرد و در نتیجه  شادتر و سرحال تر
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شاید،پرسیده باشد دردناکترین دردی که درمشاوره ها شنیده ام چه بوده...
خلاصه بگویم زمانیکه فردی طعمه فردمتأهلی میشود،لحظه آغاز دردناکترین فاجعه ها و حادثهاست،
فرقی میان زن و مرد نیستوقتی شخصی که همسر دارد برای شما جلوه گری میکند ،لوندی میکند و با طنازی به دنبال جلب نظر شماست ،شما در  یک حال ورود به  دام فردی هستید که خائن است و درحال خیانت
،نمیدانم ،واقعا نمیدانم چگونه میتوان به روی

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
سریع گذشت. حالا دو روز است که ترم اولم تمام شده و دو روز دیگر ترم بعدی شروع می‌شود. دو سال و نیم بود که سر هیچ کلاسی ننشسته بودم. دو سال و نیم بود که از هرگونه فضای آموزشی فاصله داشتم. راستش برای دومین بار هم بود که توی عمرم کلاس زبان می‌رفتم. یک‌بار 10 سال پیش یک ترم رفتم یک موسسه‌ای و حوصله‌ام سر رفت از کندی کار و دیگر نرفتم. این دفعه اما فرق می‌کرد. توی این دو سال و نیم دوره‌های آنلاین ای-دی-ایکس و گهگاه کورسرا بود. ولی کلاس و همکلاسی و این حرف
یا هیجانی با شخص دیگر است که مستلزم شناخت و درک عمیق از فرد دیگر و همینطور بیان افکار و احساساتی است که نشانه تشابه با یکدیگر است (اعتمادی، ۱۳۸۹).

۱-۶-۱-۳ بخشودگی: در فرهنگ و بستر بخشودگی به صورت رهایی از احساس انزجار نسبت به عمل ارتکابی غلط، اغماض از طلب خسارت یا جبران عمل از سوی فرد خطاکار و چشم پوشی از تقصیر وی توصیف شده است (زکی یی و همکاران، ۱۳۸۹). بخشودگی عمل بی قید و شرطی است که بدون چشمداشت صورت می­گیرد و بخودی خود ارزشمند است. عملی اس
این پژوهش باهدف تعیین اثربخشی رویکردامیددرمانی برکاهش دلزدگی زناشویی وافزایش شادکامی زناشویی انجام گرفته است.
روش پژوهش:شبه تجربی از نوع پیش آزمون وپس آزمون با گروه کنترل بوده است.به منظوراجرای پژوهش 30 زن متأهل که به صورت تصادفی در دو گروه آزمایش وکنترل قرار گرفتند.بر روی گروه آزمایش 8 جلسه آموزشی انجام شدوبر روی گروه کنترل مداخله ای انجام نگرفت.نتایج پژوهش باآزمون تحلیل کوواریانس نشان دادکه امیددرمانی برکاهش دلزدگی زناشویی زنان متأهل
گر می خواهیم محیط مدرسه،محیطی شاد و دلپذیر باشد باید استیاق دانش آموزان را نسبت به آن جلب کرد.برای مثال می توان کار های زیر را انجام داد:
1-صبحگاه شادتر برگزار شود
می توانیم مدرسه را شادتر کنیم اما برخی موانع و چالش هایی در آموزش و پرورش دیده می شود که اجازه نمی دهم مدیر مدرسه فضا را برای دانش آموزان شاد کند و حتی می توان مراسم صبحگاهی را شادتر اما مدیر این اجازه را ندارد و برای همین هم اکنون شاهد این هستیم که محیط مدرسه شاد و دلپذیر نیست.از طرف
سلام
دیروز شیفت عصر بودم.از یکی از پرستارها پرسیدم فلان پرستار مجرده‌؟
گفت آره.
تعداد مجردها رو شمردیم.خیلی تعداد زیاد بود حتی سر پرستارمون هم مجرده.
نمی دونم چرا ولی ناراحت شدم.خانمی که می تونست تا الان بچه و نوه داشته باشه و سرش شلوغ باشه هنوز مجرده.
تو خانواده برتر خیلی صحبتش شده در مورد مجرد موندن ولی تا حالا از نزدیک شاهدش نبودم.
اگر می خواهیم محیط مدرسه،محیطی شاد و دلپذیر باشد باید استیاق دانش آموزان را نسبت به آن جلب کرد.برای مثال می توان کار های زیر را انجام داد:
1-صبحگاه شادتر برگزار شود
می توانیم مدرسه را شادتر کنیم اما برخی موانع و چالش هایی در آموزش و پرورش دیده می شود که اجازه نمی دهم مدیر مدرسه فضا را برای دانش آموزان شاد کند و حتی می توان مراسم صبحگاهی را شادتر اما مدیر این اجازه را ندارد و برای همین هم اکنون شاهد این هستیم که محیط مدرسه شاد و دلپذیر نیست.از طر
مدیر عامل بانک مسکن در تشریح کلیات سقف جدید وام مسکن از افزایش تسهیلات خرید مسکن از ۸۰ به ۱۶۰ میلیون تومان برای زوج‌های تهرانی خبر داد.
مدیر عامل بانک مسکن ضمن اعلام افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن از ۸۰ به ۱۶۰ میلیون تومان برای زوج‌‌های تهرانی، جزئیات دیگری از افزایش سقف تسهیلات و ارائه وام ۳۰۰ میلیونی خرید مسکن را تشریح کرد.
به گزارش مجله دلتا ابوالقاسم رحیمی انارکی با اشاره به مصوبه جدید شورای پول و اعتبار اظهار داشت: تسهیلات ۳۰۰ میلیون ت
از زبان مشاور: مشاورهٔ خانواده

پاسخ استاد علی‌اکبر مظاهری به پرسش زوجی میانسال درخصوص تصمیم به طلاق
پرسش: خانم و آقای میانسالی پرسیده‌اند:ازدواج ما عاقلانه نبود. بزرگترها برایمان تصمیم گرفتند و ما را ازدواج دادند. علاقه‌ای به‌هم نداشتیم. می‌گفتند علاقه بعداً به‌وجود می‌آید، اما نیامد. زندگی پرجنجالی را گذراندیم. اکنون، با داشتن فرزندان بزرگ؛ مجرد و متأهل، تصمیم به طلاق گرفته‌ایم. در همین طلاق هم جنجال داریم؛ به توافق نمی‌رسیم. به س
سلام دوستان
از نظر خانوم های متاهل ویژگی های یه شوهر خوب چیه؟، لطفا تیر وار بگین و اگر خواستین کوتاه توضیح بدین...، و آقایون متاهل هم بگن از نظر شما ویژگی یه زن خوب چیه؟
متاهل ها که الان تو زندگی هستن فکر میکنن اگه همسرشون چه ویژگی داشت خوب تر بود؟، ویژگی که مجردی نمی دونستن خیلی مهمه، ویژگی که فکر میکردن خیلی مهمه و الان میبینن زیادم مسئله خاصی نبوده ...
خواهشا راهنمایی کنید ما مجردها رو، تا با دید باز انتخاب کنیم.
ممنون
مرتبط با زندگی متاهلی:
مشاوره‌ٔ خانواده
پرسش:آقا یا خانمی پرسیده‌اند:آیا رواست که مرد متأهل، با عشق دختر دیگری به سر کند، هرچند این امر را فقط درد دل داشته باشد و ابراز نکند؟پاسخ ما: ۱. آدمی برای وصول به «سعادت»، نیازمند «ریاضت» است. زندگی این‌جهانی، برای آدمیان، چنان ساخته شده که برداشتن دست از پیش لگام نفس، فسادانگیز است. ۲. اگر همسران؛ چه زنان و چه مردان، به‌جز همسر خویش، به دیگری چشم بدوزند یا دل ببندند (که دل‌بستن، اغلب، پس از چشم‌دوختن می‌آید)، زندگی خان
کل هفته رو منتظر بودم 5شنبه برسه و یه قراری پیدا کنم که بتونم در موردش بنویسم.
تو مطلب قبلی نوشتم در جوابِ "این روابط به جایی نمیرسه" میگم مگه قراره رابطه به کجا برسه؟ به ازدواج؟ من نمیخوام ازدواج کنم!
خب این نگاه کامل نیست، اصلا چرا وقتی حرف از "به جایی رسیدن" میشه ما سریعاً به ازدواج فکر میکنیم؟
تو فکر کن از یه رابطه چه چیزهایی میخوای؟
اینکه با هم بیرون برین، کنار هم آسایش داشته باشین که بتونین در سایه ی این آسایش همدیگرو با دید باز ببینین و از
زناشوییاحساس رضایت از رابطه زناشویی
، یک فراینداست که در طول زندگی زوج به وجود می‌آید و لازمه­ی آن انطباق سلیقه‌ها، شناخت ویژگی‌های شخصیتی، ایجاد قواعد رفتاری و شکل‌گیری الگوهای مراوده­ای است (لازول و لازول،۱۹۸۲به نقل از احمدی، مرزآبادی و ملازمانی۱۳۸۴).
برای توصیف رضایت زناشویی از اصطلاحات متعددی مانند سازش، خشنودی، موفقیت و کیفیت خوب زناشویی استفاده‌شده است. کیفیت، سازگاری و رضایت‌مندی معمولاً به‌جای هم بکار می‌روند. اسپانیر[۱] (
«نبرد بی‌برنده» را دریابید!افتخار آشنایی من با استاد علی‌اکبر مظاهری، به دوازده سالی می‌رسد؛ تقریبا از زمانی که خواستم زندگی‌ام را با همسرم به اشتراک بگذارم. در طول دوران این زندگی مشترک، همواره از تجربه‌ها و راهنمایی ایشان بهره برده‌ام.یکبار به استاد گفتم:از میان آثارتان یکی برای من خیلی جذاب و دلرباست. البته همه کتاب هایتان مفیدند، اما «نبرد بی‌برنده» چیز دیگری است.گفتم که شاید چون من ازدواج کرده‌ام و دیگر «جوانان و انتخاب همسر» و

"چهار درس برای ازدواج شادتر"

درس اول: کنترل بیرونی می­تواند ازدواج را نابود کند.
صرفنظر از اینکه زوجین ناراضی چه کسانی هستند نکات اصلی آموزش ما سه اصل زیر می­باشد: 
نخست آنکه همه زوجینی که در­جستجوی کمک برمی­آیند، زندگی زناشویی ناخرسندی دارند. 
دوم: در یک زندگی زناشویی غیر رضایتبخش –تقریبا در همه موارد- هر یک از زوجین دیگری را مسئول و مقصر ناشادمانی خود می­دانند. 
سوم: هر یک از همسران، از روانشناسی رایج که به آن روانشناسی کنترل بیرونی می
بسم رب الزهرا(س)
از دیدگاه علم روانشناسی:
با‌ نگاه کردنی که اسلام آنـرا حرام و دارای اشکال اعلام کرده ، می بینیم و با این دیدن در بلنــد مدت ، چشم به نگاه کردن های متفاوت و مکرر عادت میـکـند ، حیـــا و قبح چشــم چرانی در وجود ما شکســته خواهد شد ، و دل به سمت خواستن پیش میرود و در این حین احتمال دلبسته و شیفته شدن با افزایش تعداد دفعات نگاه کردن بالا میــرود و تبدیــل به فکر و دل مشــغولی میشود ؛ این قضیه زمانی بسیار مخرب خواهد بود که فرد ، متأه
حداقل دستمزد کارگران در سال 98 یک میلیون و 517 هزار تومان
نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در دویست و هشتاد و دومین جلسه شورای عالی کار، تصمیم به افزایش حداقل دستمزد 98 کارگران از یک میلیون و 114 هزار تومان سال گذشته به یک میلیون و 517 هزار تومان در سال 98 گرفتند.بر این اساس تا این لحظه حق مسکن 100 هزار تومان تعیین شد، بن خواربار با افزایش 80 هزار تومانی به 190 هزار تومان رسیده و پایه سنوات ماهیانه با افزایش 19 هزار تومانی 70 هزار تومان تعیین شد.

حداق
تعریف ازدواج؟ازدواج عبارت از فرایند علاقمندی، کشش جسمی، جنسی، روانی و به دنبال آن فراهم سازی شرایط اقتصادی ، اجتماعی، علمی، شغلی، خانوادگی، شخصی دو جنس مخالف ( زن ومرد یا دختر و پسر) در جهت ایجاد یک زندگی مشترک توأم با تفاهم، محبت، پویایی، زایندگی، و هدفمند که در راس آن بیشترین تأثیرات را مذهب و اعتقاد و دین دو طرف دارد.
 بنابراین در شکل تفکیک شده، ازدواج جنسی مطلق، مخصوص بهایم است ازدواج روانی مخصوص عشاق است و ازدواج اخلاقی مخصوص عرفا می ب
همان طور که میدانید نیاز به همسر بیشتر یک نیاز روحی و عاطفی و یک انگیزه برای زیستن بشر است و زندگی با همسر خوب، شیرین تر و هدفمند تر است، حال آنان که ازدواج نمیکنند یا نمیتونند ازدواج کنند چه انگیزه ای برای زندگی دارند و این نیاز روحی که فقط با همسر تامین میشود را چطوری تامین میکنند.
درست است انسان بدون همسر باز هم زنده میماند، ولی آیا زندگی میکند یا فقط زنده است؟، نیاز جنسی چیزی هست که در هر دو جنس به مرور کاهش پیدا میکند ولی نیاز عاطفی  را می
خانوم سومی (نگار)
شهاب جون نگار میتونی برام یه مقدار پول برریزی، موهام شپش، به کسی نگی، زده بخدا هچی ندارم
این پیامکی هست که یه ربع قبل رسیده به گوشیم از نگار. چه کنم به نظرتون؟ توضیح اینکه آخر برجه و بعد برگشت از شیراز الان فقط صد تومن تو کارتمه. ثانیا نگفته کجاست، قمه خونه دوستش یا تهرانه خوابگاهه، یه مقدار یعنی دقیقا چقدر؟ پول یه شامپو؟ پول یه حموم عمومی یا خیلی بیشتر از این حرفا؟
ثالثا. یه داداش بزرگ متأهل داره. کلی خواهر داره و یه مادر و ا

چگونه می توان شادتر بودن را در زندگی گسترش داد؟ زندگی بسیار طولانی نیست و مهم است که در مراحل مختلف زندگی سعی کنیم شاد باشیم و بخندیم. درحالی که برخی از عواملی که شادی را تحت تاثیر قرار می دهند خارج از کنترل ما هستند، برای مثال ژنتیک نقش مهمی در شرایط زندگی دارد اما قابل کنترل نیست. با این حال اقداماتی هستند که می تواند به شادتر بودن ما کمک کنند و اینکه یاد بگیریم چگونه شاد باشیم .
 به ترانه ها و سرودهای شاد و زیبایی گوش دهید که می توانند به
سلام
حالتون چطوره؟
چه میکنین؟؟/
خوبین؟ خوش گذشته؟؟
عیدتون مبارک!
سال نوتون مبارک باشه!
ان شالله سال خیلی خوبی در پیش داشته باشین.
امروز میخوام از یه موضوع واقعی براتون بگم، یکم بیشتر رویکردم نظرخواهانه است.
تأکید میکنم عزیزانی که سن کمتری دارن، یا متأهل نیستن،
یا در شرف ازدواج هم نیستن این مطلب براشون هیچ فایده ای نداره و وقتشون رو
تلف میکنه،  ولی برای عزیزانی که مخصوصا در شرف تأهل هستن، یا حتی متآهل
هستن قابل خوندن و استفاده است، پس خواه
جدیدترین تحقیق موسسه پیو ریسرچ(معتبر ترین مرکز آمارگیری دنیا) که 12  روز پیش (31 ژانویه، 11 بهمن )منتشر شد حاکی از آن است که مردم مذهبی زندگی بسیار شادتری نسبت به مردم بی دین دارند.
People who actively practice a religion may be happier than the rest, according to a new study. a Pew Research study analyzed survey data from more than two dozen countries to compare the self-reported lifestyles of religious and non-religious people
بر اساس یک مطالعه جدید ، مردمی که به صورت فعالانه اعمال دین را انجام می‌دهند، ممکن است از بقیه مردم شادتر باشند . تحقیقات موسسه
از صبح روز شنبه ۱۴ دی‌ماه، آئین‌نامه وام خرید مسکن با ارقام جدید به شعب بانک عامل ابلاغ شده و قابل دریافت است.
براساس آئین‌نامه وام خرید مسکن، متقاضیان متاهل و مجرد تهرانی برای دریافت وام ۲۴۰ میلیون تومانی لازم است به ترتیب، به خرید ۴۸۰ و ۲۸۰ برگه وام مسکن (اوراق حق تقدم) اقدام کنند.
به گزارش مجله دلتا این تسهیلات که برای مجردها و متاهلان تهرانی به ترتیب ۱۰۰ و ۲۰۰ میلیون تومان است، قابل ترکیب با تسهیلات جعاله مسکن بوده و براساس مصوبه جدید،
افراد به چند دلیل عشق بازی می کنند.
پروفسور هانسون، استاد دانشگاه ایلینوی در دانشگاه کارولینای شمالی.
شش انگیزه مختلف برای این رفتار را در مطالعه تاریخچه تحقیق در مورد آموزش .
عشق بازی در سال های گذشته شناسایی کرده است.خاطرات عشق بازی
مقاربت جنسی:
    تلاش برای ایجاد یک رابطه جنسی یکی از مهم ترین دلایل عشق بازی مردان در میان افراد است.
خاطرات خوب عشق بازی من با دیگران
سرگرمی: برخی این را به عنوان تفریح ​​پرشور انجام می دهند.
کاوش:
تلاش برای د
مدیران مدارس وظیفه دارند فرایند آموزش‌وپرورش را درجهت رشد و بالندگی دانش‌آموزان تسهیل کنند. بر همین اساس، آنان علاوه‌بر توجه به جنبه‌های آموزشی، باید جنبه‌های روحی و روانی دانش‌آموزان و همکاران خود را نیز مورد توجه ویژه قرار دهند. بی‌تردید، غفلت از شرایط روحی معلمان و دانش‌آموزان از سوی مدیران، دستیابی به اهداف آموزشی و پرورشی را با دشواری مواجه می‌کند. مدیرانیکه به جنبه‌های مختلف رفتار همکاران خود توجه دارند و برای شاداب‌سازی ب
از مزایای کرونا و از خوبی های خودقرنطینگی برای متأهل های جوون اینه که می تونن همسرانه های زندگی شونو زیباتر بسازن. می تونن عشق و علاقه های خودشونو صمیمی تر و محکم تر کنن و یا حداقل برای اونهایی که مثل من در روزهای عادی وقت سر خاروندن ندارن، این روزها فرصت خوبیه که بتونن شعرهای خوشبختی خودشونو شیرین تر، دلنشین تر و شاعرانه تر تو باغچۀ زندگی بسرایند...
به نظر من اونهایی که میگن خانم ها حوصلۀ حضور بیش از حد آقایون رو در منزل ندارن، یه نموره کم ل
کاش میشد این شش روز رو کرد تو شیشه، که هرموقع دلم خواست، به تک تک لحظه هاش نگاه کنم و لبخند بزنم.
که دوباره از نو تجربه شون کنم. آره تکراری ان، ولی تکراری ای که انگار برای بار اول دارم تجربه میکنم. یا همون ژمه وو.
از همه چیز شادتر، دیدار کسی بود که فکرش رو هم نمیکردم باهاش آشتی کنم. اون هم بعد از این همه مدت.
پس آره، خیلی خوشحالم.
این شش روز به عنوان یکی از بهترین لحظات بیست و دو سالگی تا روزی که زنده م -شاید هم تا ابد- ثبت میکنم. :)
# اولین تجربه ی نمای
حفظ دین
ازدواج به خودی خود امری مستحب است، ولی گاهی به جهت نذر، عهد، قسم و یا برای رسیدن به واجب دیگر، یا جلوگیری از ضرر و معصیت و. .. واجب می شود.[1] پس، از جمله اهداف ازدواج، رعایت امور شرعی و انجام وظیفه دینی اعمّ از واجب و مستحب است [2] تا بدین وسیله، پاکی و طهارتِ نفس و آرامش روحی و روانی بطور کامل حاصل گردد و آدمی از خطر انحراف، آلودگی و گناه حفظ شود. پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله فرمود:
«مَنْ احَبَّ أَنْ یلْقَی اللَّهَ طاهِراً مُطَهَّراً ف
یک پرستار استرالیایی بعد از 5 سال تحقیقاتش در خانه‌های سالمندان ، بزرگترین حسرت‌های آدم‌های در حال مرگ را جمع کرده و 5 حسرت را که بین بیشتر آدم‌ها مشترک بوده منتشر کرده است !
1 - کاش به خانواده‌ام بیشتر محبت می‌کردم مخصوصا پدر و مادرم2 - کاش این قدر سخت کار نمی‌کردم3 - کاش شجاعتش را داشتم احساساتم را با صدای بلند بیان کنم4 - کاش رابطه‌هایم را با دوستانم حفظ می‌کردم5 - کاش شادتر می‌بودم و لحظات بیشتری می‌خندیدم.* من احتمالا از شماره 2 پشیمون ب
موانع ساده ولی مهم ازدواج
معمولاً هر وقت بحث شیرین ازدواج مطرح می شود ابتدا لبخندی روی لب جوان ها می نشیند اما به مرور این لبخند محو شده و جای خود را به نگرانی می دهد. گاهی مسائل و مشکلات بر سر راه ازدواج به قدری زیاد هستند که یا ازدواج را به تعویق می اندازند یا برای مدت طولانی فکر می کنند که باید قید آن را بزنند. از مهم ترین موانع ازدواج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طولانی شدن دوران تحصیل

از آنجایی که در حال حاضر تعداد زیادی از جوانا
برای ایجاد یک عشق واقعی ، مهم است که به یک سطح عمیق تر بروید و به یک نسخه شادتر از خود تبدیل شوید.
هیچ کس به اندازه کسی که زندگی پرشور را پشت سر می گذارد ،  و جذاب نیست ، قلب او را دنبال می کند و می داند چگونه خود را خوشحال کند. در اینجا هفت نکته در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک  جذب عشق واقعی در زندگی شما آورده شده است.
ادامه مطلب
شنبه17/2/98
اولین بار که سینه خیز رفتی و ما ذوق زده شدیم دیگه نرفتی  و همش دست و پاهات رو مثل حالت پرواز بالا میگرفتی ،تا امروز که به عقب سینه خیز رفتی و با کمک دستات خیلی بلند میشی انگاری میخوای گوگله کنی و روح مارو شادتر کنی،کلا تو دختر زرنگ و باهوشی هستی وقتی ده روزت بود و من تلاش میکردم شیرمو بخوری ولی تو با پاهات محکم میزی به پای من و خودتو عقب میکشیدی دقتی به عمه سمیرا گفتم گفت این کار بچه بزرگاست نه نوزاد
خدایا شکرت
سال‌ها پیش در یک جمع خودمانی از آقای سهیل محمودی شنیدم که «من هر وقت ایمانم ضعیف می‌شود، می‌روم چند صفحه از فضیلت‌های فراموش‌شده را می‌خوانم.» (نقل مضمون)از آن روز خیلی کنجکاو بودم که این کتاب را بخوانم. فضیلت‌های فراموش‌شده، شرح حالی است که فرزند حاج آخوند ملاعباس تربتی درباره‌ٔ پدرش نوشته است. چیزی شبیه به یک اسرارالتوحید معاصر!آقای جلال رفیع، مقدمه‌ٔ مفصلی بر این کتاب نوشته که با این جملات شروع می‌شود: «در خواندن این کتاب عجله نکن
چه چیزی فرد را واقعا شاد نگه می دارد؟
نتیجه یک تحقیق 70 ساله طولی در آمریکا می گوید: در ارتباط بودن و ارتباطات اجتماعی
خوب و ارضا کننده؛ زندگی شاد با روابط خوب امکان پذیر است و روابط خوب بر شادی و
سلامتی هر دو اثر تعیین کننده دارند و انسان را شادتر و سالم تر می کند. اما تعداد
دوستان مهم نیست، بلکه کیفیت روابط نزدیک و صمیمانه مهم است. این تحقیق نشان می
دهد که جر و بحث برای سلامتی مضر است و ازدواج های مشکل دار برای سلامتی، بدتر از
گرفتن طلاق بوده اس
حضرت صادق  ع فرمود با بدعت گذران هم صحبت نشوید وهم نشین نگردیدکه در نظر مردم چون یکی از انها شوید  رسولخدا ص فرمود انسان هم کیش دوست ورفیق خویش   11 عبید بن زراره گوید حضرت صادق فرمود بپرهیزاز دوستی با احمق زیرا که تو هر چه از جانب او شادتر باشی او ببدی رساندن بتو نزدیک تر است  گویا مقصوداینست که هر چه بدوستی او خوشال تر باشی جطر زیان رساندن او  بواسطه حماقتش بتو نزدیکتر شود
سلام دوستان 
من یه پسر 25 ساله هستم، یه مشکلی هست که منو چند ساله داره اذیت می‌کنه، من نسبت به آدم های متاهل حسادت شدید دارم، چون میبینم نیاز های جنسی و روحی شون تامین میشه ولی من باید عذاب بکشم.
البته من تا دو سال دیگه ازدواج میکنم خونه و ماشین دارم، کارمند هم هستم، اینکه میگم دو سال برای اینه که پس اندازی جمع کنم برای مراسم عروسی و هزینه های دیگه، ولی کلا این احساس حسادت داره اذیتم می‌کنه چکار کنم؟
مرتبط:
بیکاری یا مشکل مالی مرد رو عصبی می ک
نتیجه یک تحقیق 70 ساله طولی در آمریکا می گه: در ارتباط بودن و ارتباطات اجتماعی
گرفتن طلاق بوده است.
نتیجه یک تحقیق 70 ساله طولی در آمریکا می گوید: در ارتباط بودن و ارتباطات اجتماعی
گرفتن طلاق بوده اس
یکی از رایج‌ترین و راحت‌ترین روش‌های اخذ اقامت لهستان، سرمایه‌گذاری در این کشور است. با سرمایه‌گذاری در این کشور از روش‌هایی مانند ثبت شرکت لهستان، به راحتی می‌توانید اهداف خود را برآورده سازید و یک زندگی آرام و خوشبخت را در لهستان برای خود رقم بزنید.
در این مطلب قصد داریم مطالبی در مورد مراحل گرفتن اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت ارائه دهیم.  زمان لازم راه اندازی کسب و کار در لهستان
وقتی فردی بخواهد اقامت لهستان را از طریق ثبت شرکت و
وجود اطرافیان شاد در محیط کار باعث شادی شما می‌شود‌‌. هر چه شما به افراد شاد نزدیک‌تر باشید، درصد بالاتری از شادی و انرژی مثبت ناشی از آن، نصیبتان می‌شود و در نتیجه تداوم یافتن این محیط شاد و پرانرژی است که بهره‌وری هم به نحو چشمگیری افزایش می‌یابد‌‌.
اگر در اطراف ما افراد شاد حضور ندارند بکوشیم با تشویق دیگران به شاد بودن، بر شادی خودمان بیفزاییم‌‌. 
تحقیقات علمی دانشمندان نشان داده هنگامی که در حال خنداندن و روحیه دادن به دیگران هس
خلاقیت چیست؟
معمولا این سوال جواب روشنی ندارد و جواب‌های متفاوتی افراد برای آن دارند. پیکاسو درباره مفهوم خلاقیت بیان می‌کند خلاقیت چیزی است که اگر آن را تعریف کنید معلوم است چیزی از آن متوجه نشده‌اید و در جای دیگری می‌گوید مهمترین ظلم به خلاقیت، این است که آن را به زمینه‌های خاص و بزرگ، محدود کنیم.
اما در کل توانایی ایجاد یک اثر جدید اعم از ایده‌های نو و چیزهای متفاوت خلاقیت محسوب می‌شود. خلاقیت یک ویژگی انسانی است که مردم و جوامع را ق
#آمار کلی شهدای  #جنگ_تحمیلی؛ تعداد ۲۱۳۲۵۵ نفــر بوده که شامل؛ــ ۱۵۵۰۸۱ نفر در درگیری مستقیم با دشمن، ــ ۱۶۱۵۴ نفر در حملات دشمن به شهرها، ــ ۱۱۸۱۴ نفر درحوادث متفرقهــ و سایر موارد ۹۸۸۹ نفر بوده است.ـ از این آمار تعداد ۱۵۵۲۵۹ نفر مجرد،ــ تعداد ۵۵۹۹۶ نفر متأهل،ــ تعداد ۷۰۵۴ نفر ۱۴ ساله و کمتر،ــ تعداد ۶۵۵۷۵ نفر بین ۱۵ تا ۱۹ ساله،ــ تعداد ۸۷۱۰۶ نفر بین ۲۰ تا ۲۳ ساله،ــ تعداد ۲۲۷۰۳ نفر بین ۲۴ تا ۲۹ ساله،ــ تعداد ۳۰۸۱۷ نفر ۳۰ ساله و بالاتر بود
سلام
زمستان پانزده
+یک فایل صوتی شنیدم از رادیو بلاگیها.از نوروز امسال! (حواستان هست؟ فقط 34 روز تا سال جدید باقیست)
...
بنظرم هر آدمی توی زندگی باید یک بابا لنگ دراز داشته باشد. نه بخاطر اینکه از پرورشگاه نجاتش بدهد، یا حتی برایش به مناسبت‌های مختلف کلی پول بفرستد تا مثلا جوراب ابریشمی بخرد که  جلوی جولیا پندلتون‌های دنیا کم نیاورد و حتی در رمانتیک‌ترین بخش ماجرا، با بابا لنگ درازش قرار بگیرد و تهَش به ازدواج ختم شود. نه!
هر آدمی باید یک باب
ماکارونی از غذاهای محبوبی است که از کوچک تا بزرگ طرفدار دارد. به مرور زمان روش‌های پخت متفاوتی برای این غذای خوش‌مزه به وجود آمده است. تهیۀ ماکارونی در فر یکی از این روش‌های پخت است.

ماکارونی از غذاهایی است که مجرد و متأهل آن را می‌پزند و اکثراً آن را دوست دارند. یکی از روش‌های پخت این غذای محبوب، در فر است. ماکارونی در فر غذای جدید و خوشمزه‌ای است که با مرغ، پنیر پیتزا، فلفل‌دلمه‌ای و سس بشامل طبخ می‌شود. این غذا شباهت زیادی به لازا
ویزای تحصیلی کانادا
تحصیل در کانادا، مستلزم اخذ ویزای دانشجویی در این کشور است. البته این ویزا فقط برای دوره‌های علمی بیشتر از 6 ماه مورد نیاز است و برای حضور در دوره‌های آکادمیک و مهارتی که در مدت کمتر از 6 ماه خاتمه می‌یابند، نیازی به اخذ ویزا  نیست. اما بدیهی است که وقتی از  تحصیل در کانادا  حرف می‌زنیم، تأکید اصلی بر گذراندن مقاطع طولانی‌مدت مثل مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتراست. بنابراین اخذ ویزا برای تحصیلاز اهمیت ویژه‌ای برخ
پارسال این موقع‌ها شدیداً تو فکر رفتن بودم؛ مهاجرت و بورس تحصیلی و رزومۀ درست و حسابی و آیلتس و... به هرکی هم می‌گفتم می‌گفت تو جوی و این حرفا. تو این مدت که شرایط انقدر تغییر کرده نظر بیشترشون عوض شده و جدی دارن به مهاجرت به‌عنوان یه گزینه فکر می‌کنن. 
اما من دیگه به فکرش نیستم، دغدغه‌ام نیست؛ و دلیلش هم اینه که کارم رو دوست دارم. این اصلاً معنی‌اش این نیست که هیچ مشکلی تو کارم ندارم، حقوق میلیونی دارم، هیچ مشکل صنفی و مالی نداریم و رقابت خ
پس از انتخاب شانه و تراکم فرش و طرح فرش ، رنگ زمینه فرش نیز یکی از مواردی است که ذهن خریداران را مشغول خود می کند. بسیاری از شما در بین رنگ زمینه های کرم و سرمه ای که دو رنگ پرطرفدار در بین رنگ زمینه های فرش های ماشینی هستند مردد می مانید. در این مقاله می خواهیم نقاط ضعف و قوت رنگ زمینه کرم در فرش را برای شما بگوییم.
فرش زمینه کرم فضای خانه شما را روشن تر می کند
فرش زمینه کرم روشن ترین رنگ زمینه را در بین رنگ های زمینه فرش کاشان داراست. این رنگ رو
می‌گفت: چرا همش توی خودتی؟ آنقدر به کمبودها و حسرت های زندگی ات فکر میکنی که نعمت های حالت را نمیبینی. چند سال پیش شادتر به نظر میرسیدی. بیشتر میخندیدی...
بیراه نمی‌گوید. باید ذهنم را از توهم آقاییِ نازِ ماهِ خوجگلم آزاد کنم. شاید بهتر باشد دیگر برای تو ننویسم. وقتی خرید و مسافرت میروم، برای تو هدیه ای نگیرم. با دوستانم که هستم، جایت را خالی نکنم. حتی شاید کم کم به این زندگی عادت کنم و بعدا از دعاهایم هم بروی. 
شب تاسوعا تو را در مسجد گوهرشاد میگ
می‌گفت: چرا همش توی خودتی؟ آنقدر به کمبودها و حسرت های زندگی ات فکر میکنی که نعمت های حالت را نمیبینی. چند سال پیش شادتر به نظر میرسیدی. بیشتر میخندیدی...
بیراه نمی‌گوید. باید ذهنم را از توهم آقاییِ نازِ ماهِ خوجگلم آزاد کنم. شاید بهتر باشد دیگر برای تو ننویسم. وقتی خرید و مسافرت میروم، برای تو هدیه ای نگیرم. با دوستانم که هستم، جایت را خالی نکنم. حتی شاید کم کم به این زندگی عادت کنم و بعدا از دعاهایم هم بروی. 
شب تاسوعا تو را در مسجد گوهرشاد میگ
//

متأسفانه امروزه برخی زنان به بدترین و محرک‌ترین شکل ممکن خود را در کوچه، خیابان، محل کار و تحصیل و فضای مجازی عرضه می‌دارند و در جامعه فساد ایجاد می‌کنند و معتقدند که بی‌حجابی آن‌ها به دیگران مربوط نیست، درحالی‌که خانم بی‌حجاب با عدم رعایت حجاب نه‌تنها به وظیفه شرعی و دستور الهی عمل نمی‌کند، بلکه با بی‌حجابی خود باعث آسیب و لطمه زدن به دیگران می‌شود، مانند اینکه:

۱. مرد پاک‌دامنی که دوست ندارد به این خانم نگاه کند، مجبور است سرش
امروز تولد چهار نفر از بچه‌های تیم بود. تمام تلاشم رو کردم که حتی در حد چند لحظه، خودم رو برسونم و تولدشون رو تبریک بگم و بعد برم جلسه‌ای که داشتمداشتن یک تیم خوب و همدل، بزرگترین سرمایه ست. سخت‌ترین کار هم همینه. یک تیم خوب، بچه هایی داره که به هم اهمیت میدن، احترام میذارن، به هم بی دریغ کمک میکنن، همو بالا میکشن و برای هم فداکاری میکنن. این فرهنگ ماست. این افتخار ماستروزی که شروع کردیم، دو نفر بودیم و یک اتاق، الانم دو نفریم و یک اتاق، پر از
من قبلا خانمی رو دوست داشتم که ازدواج کرد، اما بعد از مدتی طلاق گرفت، الان مجددا حسم نسبت به اون خانم برگشته و می خوام باهاش ازدواج کنم، اما با مخالفت پدرم مواجه شدم.
در اینترنت کلی مطلب راجع به ازدواج پسر مجرد با زن مطلقه خوندم و کلی نکات یاد گرفتم و مشکلی نداره، فقط باید به یکسری چیزها دقت کرد؛
مثل اینکه چرا جدا شدن؟، دلیل جدایی شون چی بود؟، مقصر کی بود؟، طرفین خودشون چه کسی رو مقصر میدونن؟، از هر دو تحقیق بکنم؟، ببینم دختر اشتباهاتش رو خود
با بررسی نسبت های مالی، سرمایه گذاران می توانند از ثبات و وضعیت بازپرداخت ها و روند مالی شرکت ها مطلع شوند. یکی از این نسبت های مالی، نسبت های نقدینگی است که به دو بخش نسبت آنی و نسبت جاری تقسیم می شود. در این گزارش به طور مفصل درباره این دو نسبت توضیح می دهیم.

نسبت نقدینگی
در ابتدا بهتر است یک توضیح کوتاهی درباره نسبت نقدینگی بدهیم. نسبت نقدینگی (Liquidity Ratio) یکی از نسبت های مالی است که از نسبت دارایی های نقد به بدهی های جاری به دست می آید که البت
رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور در آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید که در مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) منطقه ۱۸ تهران برگزار شد، پرسش مهر سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را به موضوع وضعیت
شرایط امر به معروف و نهی از منکر۱. علم به معروف و منکر.۲. احتمال تأثیر.۳. اصرار بر گناه.۴. نداشتن مفسده.
مراحل و مراتب امر معروف و نهی از منکر۱. امر و نهی قلبی.۲. امر و نهی لسانی(زبانی).۳. امر و نهی عملی.
معنای امر به معروف و نهی از منکرامر به معروف و نهی از منکر یعنی مردم را به کار نیک واداشتن و از کار زشت بازداشتن. وجوب امر به معروف و نهی از منکرامر به معروف و نهی از منکر از واجبات و فرایض بسیار مهم و بزرگ اسلامی به شمار می‌رود
در شرایطی که عزیزانی برای دفاع از حریم امنیت ، از مال و جان خود می گذرند ، کسی مثل علی مطهری امید! دارد که ای کاش آیت الله خمینی آن نامه را به منتظری نمی نوشت. تو چکاره هستی که برای رهبر انقلاب تعیین تکلیف می کنی! تو و امثال تو کسانی هستی که با کشاندن وزیرانتا و رئیس جمهورتان به صحن مجلس و به راه انداختن جنگ زرگری ، ملت را تحقیر! می کنی که به گفته آقای وزیر بهداشت خودتان به ایشان (منظور رئیس دولت و شایدعلاوه برآن منظورش مجلس کنونی بود) رأی داده ای
توی آینه که نگاه میکنم ,گاهی لجم میگیره از پوستم که صاف نیست ,خسته میشم به لیزر و راه های درمانی مکانیکی فکر میکنم و در آخر سر خورده سعی میکنم تو آینه نگاه نکنم ...اما دیروز که به مگان مارکل فکر میکردم دیدم مشکلم پوستم نیست ,اعتماد بنفسمه ... شاید اگر اعتماد بنفسم از اول عالی بود حالا زندگی شادتر و راحتتری داشتم ,و تا حالا به اهدافم رسیده بودم ,و حتی پوستم هم راحتتر درمان میشد . 
به خودم نگاه کردم و گفتم اعتماد بنفس داشته باش عزیزم!,بله قدم اول عزیز
همانطور که اشاره شد در بازار امروزی سه نوع درب ضد سرقت وجود دارد: درب های ضد سرقت چینی، درب های ضد سرقت ترک و درب های ضد سرقت ایرانی.
  از لحاظ کیفی مانند سایر محصولات چینی این نوع درب ها از کیفیت بسیار پایین تری به نسبت دو نوع دیگر برخوردار هستند و به طبع قیمت پایین تری نیز دارند.
درب های ترک از لحاظ کیفیت در جایگاه خوبی قرار میگیرند اما تنوع مدل ها و ابعاد به دلیل وارداتی بودن آنها محدود بوده و به نسبت دو نوع چینی و ایرانی، قیمت بسیار بالاتری د
دیروز، اولین روزه را گرفتم و خدا را شکر با اینکه سرکار شلوغ بودم ولی سرپا بودم
ولی امان از نزدیک های اذان.. یه دفعه یادم افتاد به دعاهای هر ساله ام که هر ساله همون هستن و دلم گرفت. کمرم شکست از درد و بغض های دلم. دعایی که سه ساله برای خودم مدام از دلم میگذره و هنوز هیچی به هیچی . حتی هر روز ازش دورتر و دورتر شدم
دلم شکست و با اینکه هوا خیلی سرد بود اذان را توی حیاط گوش کردم و دلتنگی حتی الانم اذیتم میکنه و‌ مجبور شدم این پست را بنویسم
خدا من سلامتی
امروز می خواهم درباره‌ موضوع بسیار مهم و شایع از انواع افسردگی صحبت کنم، افسردگی سالمندان . این موضوع می تواند عزیزترین افراد زندگی ما را درگیر خود کند. ما با آگاهی از افسردگی سالمندان علایم و راههای درمانش می‌توانیم لحظاتِ زندگی آنها را زیباتر، شادتر، آرام تر و جذاب تر گردانیم.
پیشنهاد میکنیم مقاله افسردگی چیست را حتما مطالعه کنید تا با مفهوم افسردگی بیشتر آشنا شوید.
منبع: افسردگی سالمندان چیست و چه علائمی دارد؟
ادامه مطلب
تیشه به ریشه
دین آگاهانه یا ناآگاهانه
سالهاست
که شاهد فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی هستیم که یا برای جلب مخاطب یا به
هر علت دیگری ضرباتی به دین میزنند که آمریکا و اسرائیل به مغزشان خطور نمی کند ،
در واقع آب توی آسیاب دشمن می ریزند ، از بیت المال استفاده میکنند و مهره
آمریکایی ها هستند،هر چند ناآگاهانه! این اصلا قابل قبول نیست که نمی دانستند ،
چرا که از آنها پرسیده خواهد شد چرا نمی دانستید؟
خداوند
نظام خلقت و برنامه های دینش را چنان د
این را می دانید که ورزش برای شما خوب است ، اما می دانید چقدر خوب است؟ از تقویت روحیه خود گرفته تا بهبود زندگی جنسی خود ، بدانید که چگونه ورزش می تواند زندگی شما را بهبود بخشد.
آیا می خواهید احساس بهتری داشته باشید ، انرژی بیشتری داشته باشید و حتی سالها به زندگی خود بیفزایید؟ فقط ورزش کنید.
فواید سلامتی ورزش منظم و فعالیت بدنی را نمی توان نادیده گرفت. هرکسی فارغ از سن ، جنس یا توانایی جسمی از ورزش استفاده می کند.
برای حرکت نیاز به جواب قانع کنند
تک آهنگ ها - چگونه برای پیدا کردن یک همسایه: با خواندن خود آماده شوید01 مارس 2018 در چگونگی پیدا کردن سریال های Blog MATEیکی از اصلی ترین نگرانی هایی که من از تک آهنگ ها می شنوم ناامیدی است که با پیدا کردن یک همسر پیدا می شود. یکی از اصلی ترین سؤالاتی که من از مجردها می شنوم این است که: "یک همسر خود را در کجا می یابم؟"
از دید من بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که خود را آماده کنید. این سؤالات را از خود بپرسید:
"چه اتفاقی در روابط گذشته شما افتاد
در تعیین سطح شادی هر فرد، ژنتیک ۵۰ درصد نقش دارد، شرایط زندگی مانند سن، جنسیت، قومیت، وضعیت تاهل، میزان درآمد، سلامتی، شغل و تعلقات مذهبی ۱۰ تا ۲۰ درصد در ایجاد شادی موثر است و نحوه‌ی تفکر و عمل‌کرد افراد سهم باقیمانده را در ایجاد شادی دارد.
به [دیگر سخن]، انسان‌ها دارای نوعی خلق و خوی ذاتی هستند که چارچوب مشخصی دارد، اما می‌توانند با نوع عمل‌کرد خود، به بالاترین یا پایین‌ترین سطح شادی خود دست پیدا کنند.
عده‌ای از افراد ذاتاً شادتر یا غم
زهرای بابا سلام
پارسال همین روزها، عید 97 بود که با ما بودی و خوش بودیم. همین روزها بود که با دختر عمو و پسرعموها عید داشتیم. بیرون می رفتیم و می گشتیم و تو شادتر از همیشه بودی. شاید خدا می خواست آخرین روزهای عمرت جبران روزهای گذشته کنم و بتوانی از طبیعت بهاری بهره ببری. این فیلم ها هم لحظاتی کوتاه از شادی توست

کاش می شد که این روزهای شاد ادامه پیدا کند.
استرس یک واکنش فیزیکی و روانشناختی نرمال در مقابل درخواست های فزاینده زندگی است. مطالعات نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها در طی سال چالش هایی را در راستای استرس در برخی جنبه ها تجربه می کنند. در جستجوی علل استرس به یاد داشته باشید که مغزتان از طریق سیستم هشدار با یک ساختار سیم کشی شده و درهم پیچیده ای از سلول های عصبی برای محافظت شما وارد عمل می شود. زمانی که مغز متوجه تهدید می شود به بدنتان سیگنال هایی برای آزاد کردن هورمون های پشت سرهم ب
فروش سوله
همانطور که مشخص میباشد همواره در ایجاد یا توسعه انواع مشاغل نیاز به محوطه های بزرگ وجود دارد که برای این امر سوله ها بهترین گزینه هستند. سوله های جدید کیفیت و استحکام بیشتری نسبت به مدل های قدیمی خود دارند. همچنین این سوله ها زمان ساخت کمتری نسبت به گذشته دارند که این ویژگی ها سوله ها را بسیار جذاب کرده است.
فروش سوله بدون فونداسیون با نصب فوری یکی از گزینه هایی است که هر کارفرما یا صاحب شغلی می تواند آن را به عنوان یک گزینه خوب بش

وقتی زن و مردی برای مدتی از هم دور می باشند طبیعتا این نیاز در هر دوی آنها وجود دارد و حتی ممکن است در مواردی این نیاز در زن بیشتر باشد چه طور اسلام این شرایط را برای مرد فراهم میکند ولی برای یک زن این شرایط فراهم نیست؟ و یا دختران مجردی که به دلایل مختلف که لزوما هم خودشان در آن دخیل نبوده اند و ازدواجشان به تاخیر افتاده و واقعا این نیاز را در خود احساس میکنند مجبور به صبر و خویشتنداری میشوند ولی برای یک پسر با این شرایط همه چیز را اسلام فراه
با توجه به شلوغ بودن زندگی روزمره هر شخص، ممکن است پیدا کردن وقت آزاد
برای انجام یک کار داوطلبانه سخت باشد؛ با این حال، مزایای داوطلب شدن و
انجام کار داوطلبانه برای خانواده، جامعه و خود فرد بسیار زیاد است. پیدا
کردن یک جایگاه مناسب می‌تواند در کاهش استرس، شکل دادن شبکه‌ی ارتباطی
جدید، فهم نیازهای جامعه، یادگیری مهارت‌های جدید و پیشرفت حرفه‌ای به شما
کمک کند. کمک به دیگران همچنین می‌تواند به محافظت از سلامت روحی و جسمی
شما کمک کند. ای
به یه نتیجه ی خیلی مهم رسیدم.هر چی بیشتر درس می خونم و تلاشم رو برای پزشکی بالا می برم،شادتر و سر حال تر و پر امید ترم.با خودم می گم:«امیلی اگه پارسال قبول نشدی اشکال نداره.یه سال پشت کنکور موندن کلی تجربه بهت یاد داد.کلی چیز فهمیدی و یاد گرفتی.امسال رو بچسب.این حدود یک ماه باقی مونده تا کنکور رو بچسب.توی همین یه ماه می تونی نتیجه رو تغییر بدی.می تونی به پزشکی برسی.می تونی.می تونی به نتیجه ی دلخواهت برسی.تو می تونی.می توووووونی.مطمئن باش.»
بله می
محبّتِ همسرِ شما به
شما، وابسته به عمل شماست. اگر بخواهید محبّتش محفوظ
بماند، باید رفتار خودتان را محبّت برانگیز کنید. بایستی وفاداری کنید، امانت نشان
بدهید، صفا نشان بدهید. توقّعات خود را خیلی بالا نبرید، باید همکاری کنید،
باید اظهار محبّت کنید، اینها محبّت ایجاد می‌کند.

محبّت ورزیدن، سرمایه‌ای است که در اوّل ازدواج، خدا به دختر و پسر هدیه می‌کند.
به یکدیگر محبّت پیدا می‌کنند. این را باید نگه داشت. |link|

یه اعتراف بکنم؟ من وقتی دانشج
یک محل مناسب برای دریافت اطاعات کافی در مورد خانواده و نحوه ارتباطات .
و برطرف کردن مشکلات و چگونگی تربیت فرزندان سایت مشاور خانواده است.
سایت مشاور خانواده در زمینه های مختلفی فعالیت می کند.
یکی از مشکلات مهم خانواده ها که همیشه به دنبال حل آن از طریق جست و جو .
در سایت های مشاوره در زمینه خانواده هستند، مشکل دوری از فرزندان است.
اکثر فرزندان دوستداران پدر و مادر خود هستند، اما این تنها برای پدر و مادری است.
که با مهربانی و عطوفت رفتار می کنند
شادی چیست؟ غم چیست؟
یادته همش بهم می گفتی شاد باش؟ یادته همش می گفتی بخند؟ کاش الان بودی تا بهت بگم چقدر غم و درد و رنج و ناراحتی روی سینه ام هست... کاش بودی تا برات بگم چقدر خسته ام ... نمی دونم چرا هرچی سالها می گذره همه چی سخت تر میشه... هی فکر می کنم چقدر چند سال پیش شادتر بودم... چقدر انگار همه چی بهتر بود ... غم و غصه ی اطرافیان داغونم کرده... از دست مامان و بابام حرص بخورم و غصه بخورم یا از دست خواهر و برادر؟ مگه میشه غم و غصه و مشکلشون رو دید و نارا
امام صادق(علیه السلام):چون دختر[نامحرم] شش ساله شداورا نبوس وپسرنیز چون از هفت سالگی گذشت زن[نامحرم] را نبوسد.
امام صادق(علیه السلام):چهارچیزانسان را پیش ازفرا رسیدن هنگام پیری , پیرمیکند؛ خوردن گوشت خشکیده , نشستن برجای مرطوب , بالا رفتن ازپله وآمیزش با پیر زنان.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):بدترین مردگان شما , عزب هایند(مجردها).
پیامبر(صلی الله علیه وآله):وای بر کسانی که دین را وسیله کسب دنیا میکنندو بازبان نرم خود دربرابر مردم به لباس میش د
    مدرسه پس از گهواره مادر ، دومین خاستگاه پرورش ، تعلیم و تربیت فرزندان هر کشوریست که اگر بیشتر از مادر ، مهر و خیرخواهی نسبت به اطفال خویش نداشته باشد ، کمتر از وی نیز این احساس را ندارد. دوران مدرسه ، دوران دوستی بین دوستان ، تعلیم و تدریس معلمان ، ادب آموزی دانش آموزان و فرهیختگی پاره ی تنان کشورند. 
  مدرسه ، هرروز چشم خویش را به راه ها دوخته و منتظر رسیدن فرزندانش می شود تا آنها را با دستان پر مهر خویش نوازش کند و راه زندگانی را به آنان ب
به گزارش بهداشت نیوز: متخصصان پوست با هشدار نسبت به خطرات استفاده از لاک های ژله ای اعلام کردند که استفاده از این لاک ها، می تواند خطراتی را مانند ابتلا به عفونت، پیری پوست و سرطان پوست به دنبال داشته باشد.
 لاک های ژله ای فوایدی نسبت به لاک های معمول دارند و آن این است که براق هستند، پوسته پوسته نمی شوند و دوام بیشتری نسبت به لاک های معمولی دارند؛ لاک های ژله ای بطور معمول تا یک ماه دوام می یابند.
اما مطالعات انجام شده بر روی لاک های ژله ای نشا
یکی از دغدغه های مسئولین مدرسه در طی سال تحصیلی، ایجاد نشاط در مدرسه بین دانش آموزان است. ایجاد شور و شعف خود به خود به وجود نمی آید، بلکه برای ایجاد آن در مدرسه یک سری ابزار و لوازم و امکانات لازم داریم. مدیر مدرسه می تواند با یک برنامه ریزی دقیق و استفاده بهینه از امکانات موجود، با ایجاد یک محیط آموزشی با نشاط، توانایی یادگیری و انگیزه دانش آموزان را افزایش دهد. در زیر پیشنهاداتی از سوی دانش آموزان مدارس مختلف ارائه شده است که می تواند اید
نسبت P/E
نسبت P/E در یک شرکت به معنای انتظارات سرمایه‌گذاران از بازدهی آینده آن شرکت است؛ مثلا اگر شرکتی P/E پنج داشته باشد، یعنی انتظار داریم بازدهی آینده آن نزدیک به بهره سپرده‌های بانکی و حدود ۲۰ درصد باشد. نسبت P/E پنج همچنین نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری در این شرکت پس از پنج دوره سودآوری، می‌تواند اصل سرمایه‌ را بازگرداند.
امشب دخترم اومد پیشم نشست و گفت مامان بیا باهم گپ بزنیم:)) کلا خیلی این حرف را میزنه و با اینکه خودش شخصتیا کم حرفه اما از صحبت کردن با من لذت میبره و میگه دوست دارم با هام حرف میزنی:) حالا حرفهایی هم که باهاش میزنم بیشتر حرفهای انگیزشی هست! مثلا در مورد اراده داشتن، پشتکار داشتن، جسارت داشتن و استقلال شخصی و از این جور چیزها و بینشون هم از داستانهای بعضا مولانا یا چیزههای دیگه ای که شنیده یا خونده ام تعریف میکنم.
امشب فکر کردم ابتکار بخرج بدهم
اسباب بازی گربه نقش مهمی در زندگیش داره چون گربه ها غریزی بازیگوشن و عاشق بازی هستن. اغلب ما اینطور تصور می‌کنیم که گربه‌ها فقط دنبال یه جای گرم و نرم روی مبل می‌گردن تا روش لم بدن و بخوابن! به همین دلیل شاید فکر کنیم که گربه‌ها خیلی حوصله بازی کردن ندارن و تهیه و خرید اسباب بازی برای گربه یه کار غیرضروری و بی فایده است.
درسته که گربه‌ها بخش زیادی از شبانه روز (حدود ۲۰ ساعت) رو در حال چرت زدن و خوابیدن هستن. اما اگه قصد نگهداری از گربه دارید ف
براساس یک مطالعه ملی بهداشت روان در ایالات متحده ، زنان به احتمال زیاد دو برابر مردان دچار افسردگی هستند. یکی از دلایل افزایش افسردگی آنها این است که زنان تمایل دارند عصبانیت و انتقاد خود را نسبت به دیگران به خود  نسبت داده و خود را سرزنش کنند. . در سنین پایین به آنها آموزش داده می شود که از حق خودشان حرف نزنند. به عنوان مثال ، دختران از ابراز خشم نسبت به پسران بی میل هستند. در حالی که آنها احساسات خود را با اشک بیان می کنند ، اما تمایل دارند احس
براساس یک مطالعه ملی بهداشت روان در ایالات متحده ، زنان به احتمال زیاد دو برابر مردان دچار افسردگی هستند. یکی از دلایل افزایش افسردگی آنها این است که زنان تمایل دارند عصبانیت و انتقاد خود را نسبت به دیگران به خود  نسبت داده و خود را سرزنش کنند. . در سنین پایین به آنها آموزش داده می شود که از حق خودشان حرف نزنند. به عنوان مثال ، دختران از ابراز خشم نسبت به پسران بی میل هستند. در حالی که آنها احساسات خود را با اشک بیان می کنند ، اما تمایل دارند احس
ارسطو فیلسوف یونانی 2000 سال پیش، شادمانی را هدف غایی زندگی بشر دانسته بود و این جمله هنوز هم کارایی دارد. شادمانی واژه گسترده‌ای است که انواع احساسات مثبت از جمله خوشحالی، رضایت و هرگونه خشنودی را در برمی‌گیرد.

شاد بودن، عادت‌هایی را در سبک زندگی روزمره ما وارد می‌کند که در نهایت برای سلامت ما مهم است. برای مثال افراد شاد معمولا توجه بیشتری به مصرف میوه، سبزیجات و غلات کامل دارند. تحقیق بر روی بیش از 7000 بزرگسال ثابت کرده که افراد با احساس
1- 24 اسفند 85 از شمالی‌ترین نقاط تهران کنده و پرت شدم به جنوبی‌ترین نقطه‌ی شهر در بهشت زهرا. همه کس و کارم مثل خیلی‌های دیگر در آن احتمالن پنجشبنه‌ی آخر سال در بهشت زهرا جمع بودند و من رفیقم در توچال لابلای برف‌ها سرگرم هم بودیم. این تصویر خلاصه‌ای از آن روزهای من بود. محمد یک سمت می‌ایستاد و بقیه سمتی دیگر.
2- نتایج انتخاب رشته کنکور آمد. بدیهی بود که زود هم را ببینیم. روی چمن‌های کنار مزار شهدا که نزدیک خانه بود نشسته بودیم و زمین و زمان را
عصر امروز همه ستادهای انتخاباتی حاج علی شانظری کاندیدای مجلس یازدهم در سطح دو شهرستان شاهین‌شهر، میمه و برخوار فعال شدند.
  حاج علی شانظری کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار عصر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا در اصفهان با معرفی کوتاهی از خود اظهار کرد: بنده متولد ۱۳۴۴ متأهل و دارای سه فرزند هستم و همچنین دارای مدرک فوق‌لیسانس جغرافیا و برنامه‌ریزی مدیریت شهری و همچن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تابلوبرق